Práce i brigáda v DOPRAVOPROJEKT Ostrava

DOPRAVOPROJEKT Ostrava a. s.
Ostrava, Brno, Zlín, Žilina
Práce na HPP/brigáda
4. 2. 2022

DOPRAVOPROJEKT Ostrava a.s. je projekční, inženýrská a konzultační společnost, se specializací a zkušenostmi při výstavbě a rekonstrukcích dálniční a silniční sítě, v projektování dopravní sítě měst, v řešení problematiky v oboru dopravního inženýrství a vodohospodářských staveb. Projekční kanceláře máme v Ostravě, Brně, Zlíně a v Žilině.

Účastníme se pilotních projektů pro zavádění metody BIM do projektování dopravních staveb s využitím moderních technologií a software.
U nás můžete růst a pracovat na moderních významných stavbách moderním způsobem.

Nabízíme možnost zaměstnaneckého poměru nebo brigády.

Vaše náplň práce

  • Zpracování projektových dokumentací, nebo jejich dílčích částí a jejich kompletace u všech stupňů projektové přípravy dopravních staveb
  • Rekognoskace místa stavby, účast formou autorského dozoru při realizaci stavby
  • Spolupráce se zkušenými projektanty navazujících odborností
  • Zpracování rozpočtů staveb
  • Inženýrská činnost

Naše očekávání

  • Jste student nebo absolvent vysoké nebo střední školy stavebního oboru
  • Máte zájem se rozvíjet, odborně růst a dále se vzdělávat
  • Aktivně přistupujete k práci a máte zájem o problematiku stavebního odvětví
  • Jste zodpovědní a chcete spolupracovat v týmu
  • Pracujete aktivně s PC (AutoCAD, MS Office)

Nabízíme

  • Schopnost přizpůsobit se vašim aktuálním schopnostem a zkušenostem a tyto dále rozvíjet
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí ve zkušeném kolektivu
  • Spolupráce na zajímavých a významných stavbách v ČR
  • Technické zázemí s využitím moderního software a metod projektování
  • Prostor pro možnost dalšího vzdělávání v rámci odborných konferencí a školení
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost individuálního homeoffice po zapracování
  • Platové ohodnocení a odměňování odpovídající vašim schopnostem a zkušenostem, umožňující dobrý začátek a prostor pro postup výše
  • Čas pro odpočinek během 5 týdnů dovolené
  • Firemní benefity také pro mimo pracovní aktivity formou příspěvku na sport a rekreaci, možnost použití firemního vozidla i pro soukromé účely

Kontakt

Pokud máte zájem s námi začít pracovat, kontaktujte nás, rádi vás přivítáme.

Ing. Zdeněk Legerský
Finanční ředitel
mobil: 603183846
email: z.legersky@dpova.cz
www: www.dpova.cz