Pracovník pro technickou podporu

Phoenix Contact, s.r.o.
Brno
Práce na plný úvazek
23. 4. 2021

Popis pozice

  • Pracovník technické podpory je především podporou obchodního oddělení, na které se obrací zákazníci s dotazy či požadavky. Hlavní náplní práce je vytypování konkrétního výrobku z našeho portfolia dle obecných požadavků zákazníka, návrh jednoduchých technických řešení, a pokud zákazník požaduje, tak i poskytnutí technické dokumentace či certifikace.
  • Další oblastí je vyřizování reklamací průmyslových tiskáren – administrativní zpracování, komunikace se zákazníkem, s podporou v Německu, vyzkoušení funkčnosti reklamované tiskárny, v případě drobných poruch provedení opravy, popřípadě zaslání do servisního centra. U ostatních produktů je to pouze podpora při zjišťování závady.

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Výhodou je praktická zkušenost s instalací elektrotechnických prvků a technickou podporou prodeje, ale pozice je vhodná i pro absolventy. Nemusíte se bát složitějších technických řešení, neboť za Vámi budou stát zkušení kolegové; důležitá je ochota učit se novým věcem
  • Základní orientace v technické dokumentaci
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Základní počítačová gramotnost (MS Office)
  • Angličtina slovem i písmem (komunikace s centrálou většinou e-mailem, někdy telefonicky), němčina výhodou nikoliv podmínkou

Nabízíme

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Kancelář v Brně, školení v ČR a Německu
  • Přátelský kolektiv, neformální prostředí
  • Fond vzdělávání 30.000 Kč/rok (možno čerpat dle libosti, mj. i na lekce anglického jazyka s rodilým mluvčím)
  • Příspěvek na stravování
  • Roční bonus vyplácený dle splnění stanovených cílů
  • Služební mobil
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days

Jestli Vás pozice zajímá, pošlete prosím životopis s průvodním dopisem na email: jprchal@phoenixcontact.cz, případně pokud Vám chybí ještě nějaká informace, dotazy rádi zodpovíme.