Pracovník projektového a finančního kontrolingu

CEITEC - Středoevropský technologický institut
Brno
Práce na plný úvazek
19. 4. 2021

Popis pozice

  • projektový kontroling – evidence projektů a zdrojů financování
  • kontrola plánu vs čerpání prostředků z jednotlivých projektů a ostatních zdrojů financování
  • zpracování dat a tvorba výstupů ze všech subsystémů
  • spolupráce s vedoucími organizačních útvarů CEITEC VUT v otázkách čerpání finančních prostředků
  • komplexní zajištění agendy související s datovými výstupy pro potřeby vedoucích pracovníků

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání – ekonomického směru
  • alespoň základní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • minimálně 3 roky praxe v oblasti kontrolingu výhodou
  • předchozí zkušenost s projektovým kontrolingem a v prostředí VŠ výhodou
  • pokročilá expertní znalost prostředí MS EXCEL
  • samostatnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, orientace na detail, systematičnost, organizační schopnosti, týmovost

Nabízíme

  • práci na plný úvazek pro prestižní mezinárodní vědecký institut
  • zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v rámci univerzity
  • inspirující a dynamické prostředí
  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravu ve formě stravenek a závodního stravování
  • zvýhodněný firemní mobilní tarif
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní spoření
  • univerzitní miniškolka Edisonka https://skolka.agentura-provas.cz/
  • možnost využití zvýhodněných (nejen) jazykových kurzů https://www.lli.vutbr.cz/jazykove-kurzy
  • a především dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl

Nástup možný dle domluvy (možný již od května 2021).
Svůj životopis s krátkým motivačním dopisem zasílejte do 15. května 2021 na recruitment@ceitec.vutbr.cz.
Pokud se Vám neozveme do 2 týdnů od uzavření výběrového řízení, dali jsme přednost jinému kandidátovi.