Přípravář/ka stavební výroby

I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o.
Modřice
Práce na plný úvazek
23. 4. 2021

Popis pozice

Jsme středně velká stavební společnost s více jak 20. letou tradicí. Hlavním výrobním programem naší společnosti je realizace pozemních a průmyslových staveb.
Hledáme nové kolegy do týmu a pokud pracujete rádi s čísly, s výkresy a jste komunikativní, pak jste to právě Vy, koho hledáme.

Vaší pracovní náplní bude zejména:

  • zajištění a výběr nejvhodnějších subdodavatelů k vyhraným zakázkám
  • příprava podkladů pro uzavření smlouvy nebo objednávky
  • odpovědnost za správu subdodavatelských smluv a dokumentů
  • zpracování změnových listů
  • příprava podkladů pro realizační tým zakázky
  • kompletace dokumentů výrobní přípravy
  • komunikace s investorem, projektantem, stavbyvedoucím

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání v oboru stavebnictví
  • znalost aktuálních cen materiálů a prací z oblasti pozemních staveb
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • systematičnost a pečlivost
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavebního projektu
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou, HPP
  • mobilní telefon, notebook, stravenky
  • přátelský, pracovitý a zkušený kolektiv

V případě zájmu o bližší informace kontaktujte, prosím:

Jitka Polášková
polaskova@prvnivyskovska.cz
mobil: 605 276 077