Přípravář, rozpočtář ve stavebnictví

PAMÁTKY TÁBOR, s.r.o.
Tábor, Chýnovská 2486/24
Práce na plný úvazek
7. 6. 2021

Společnost Památky Tábor vyhlašuje výběrové řízení na pozici Přípravář, rozpočtář ve stavebnictví se mzdou až 45 000 Kč měsíčně.

Popis pozice

  • Rozpočtování staveb,
  • zpracování cenových poptávek a nabídek,
  • komunikace s dodavateli,
  • spolupráce se stavbyvedoucími při realizaci staveb.

  • Datum nástupu: ihned
  • Mzda: 25 000–45 000 Kč/měs.
  • Úvazek: plný
  • Min. vzdělání: středoškolské

Požadujeme

  • Střední nebo vysoká škola stavebního směru,
  • znalost rozpočtování staveb,
  • praxe nutná,
  • ŘP skup. B výhodou.

Nabízíme

Nabízíme práci v příjemném kolektivu stabilní stavební společnosti s odpovídajícím finančním ohodnocením a firemními benefity.

Kontakt

V případě Vašeho zájmu nás prosím neprodleně kontaktujte.

Jana Řezáčová, +420 606 631 563, jana.rezacova@pamatkytabor.cz