Přípravář/rozpočtář

Agromeli spol. s r.o.
Brno
Hlavní pracovní poměr
29. 9. 2021

Stavební společnost s dlouhodobou tradicí, v rámci rozšiřování svých aktivit, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:
přípravář/rozpočtář

  • Nástup: možný ihned
  • Požadované vzdělání: minimálně SPŠ stavební, VŠ stavební výhodou
  • Benefity: mobilní telefon, příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, životní pojištění

Náplň práce

  • Technická a ekonomická příprava staveb
  • Příprava a kontrola výkazu výměr
  • Tvorba rozpočtu během všech fází projektů
  • Tvorba cenových nabídek dle projektové dokumentace a rozpočtů
  • Poptání zhotovitelů, analýza nabídek a objednávání materiálů, soupis materiálů, koordinace dodání materiálů
  • Kontrola návrhu technického řešení zakázek
  • Zpracování odhadu investičních nákladů zakázek
  • Komunikace se subdodavateli
  • Kalkulace změn během výstavby na základě údajů od stavbyvedoucích

Požadujeme

  • Praxe min. 3 roky v oboru vodohospodářských nebo dopravních staveb (není nutnou podmínkou)
  • Čtení stavebních výkresů
  • Technické myšlení, znalost projektové stavební dokumentace, orientace na stavebním trhu a ve vývoji cen
  • Organizační a rozhodovací schopnosti
  • PC – MS Office (Word, Excel) – uživatelská úroveň
  • Výhodou znalost programu BUILDpower S
  • ŘP sk. B
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • Zázemí v prosperující, stabilní a ryze české společnosti a příjemném kolektivu
  • Možnost seberealizace a osobního růstu
  • Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a vlastnímu pracovnímu nasazení

Kontakt

Své životopisy můžete zasílat emailem na adresu agromeli@agromeli.cz, mob.: +420 721 623 538.