Přípravářka/ka dopravních staveb

M - SILNICE a.s.
Práce na plný úvazek
13. 10. 2021

Společnost M – SILNICE a.s. nabízí studentům stavebních oborů možnost pracovního uplatnění na pozici PŘÍPRAVÁŘ/KA dopravních staveb ve všech regionech svého působení.

O nás

M – SILNICE a.s. je společnost s ryze českým kapitálem, působící především v oblasti silničního a mostního stavitelství. Je členěna na oblastní závody a provozy, které pokrývají regiony Prahy, Středočeského, Jihočeského, Libereckého, Královéhradeckého, Pardubického kraje a Kraje Vysočina, dále Jihomoravského, Olomouckého a Moravskoslezského kraje se sídly v Praze, Strakonicích, Českých Budějovicích, Liberci, Jičíně, Novém Bydžově, Hradci Králové, Pardubicích, Chrudimi, Havlíčkově Brodě, Moravské Třebové, Ostravě, Litovli, Brně a dále u aktuálně významných zakázek např. u Chýnova, Olbramovic, Bludova atd.

Náplň práce

  • zpracování nabídek stavebních prací
  • zajišťování předvýrobní a výrobní přípravy zakázky
  • provádění výběrových řízení na práce zajišťované pomocí subdodavatelů, sjednávání subdodavatelských a kupních smluv
  • komunikace s objednatelem i vlastní stavbou a řešení nejrůznějších úkolů pro bezproblémový průběh stavby

Požadujeme:

  • výbornou orientaci v projektové dokumentaci staveb
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • výhodou znalost programů na rozpočtování (ASPE, RTS, KROS apod.)
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost, zodpovědnost, loajalita

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • možnost seberealizace, kariérního růstu a dalšího vzdělávání
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity: např. týden volna navíc, stravenky, příspěvek na životní pojištění a na penzijní připojištění

Nabídka mne zaujala, co mám dělat?

V případě zájmu a pro více informací kontaktujte personálního ředitele společnosti: Mgr. Milan Bůžek, milan.buzek@msilnice.cz, +420 495 842 216, +420 702 205 784