PRODUCT MANAGER pro divizi Nátěrových hmot a Stavebnictví

Brenntag CR s.r.o.
Praha 9
full-time
25. 6. 2020

Popis pozice

* plná zodpovědnost za svěřený sortiment chemických surovin pro stavebnictví (zejména výroba suchých stavebních hmot)
* samostatné vedení obchodních jednání s dodavateli a klíčovými zákazníky
* příprava objednávek k dodavatelům
* sledování cen a sortimentu konkurence, potenciály na trhu a možné rozšiřování portfolia produktů
* technická a obchodní podpora prodejních týmů, včetně práce ve vývojové laboratoři

Požadujeme

* VŠ vzdělání – chemie, přírodní vědy, stavebnictví
* aktivní znalost AJ slovem i písmem
* ŘP skupiny B – aktivní řidič
* ochotu cestovat
* uživatelskou znalost PC – MS Office,
* znalost SAP, Outlook, CRM výhodou
* flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, velmi dobré komunikační a obchodní dovednosti
* reprezentativní vystupování, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti
* samostatnost a spolehlivost
* znalost odvětví výroby suchých stavebních hmot a jejich testování výhodou
* výhodou je i znalost distribuce chemických surovin

Nabízíme

* zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* platové ohodnocení odpovídající náročnosti práce
* služební vůz i pro soukromé účely
* služební notebook a mobilní telefon
* 5 týdnů dovolené
* možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
* příspěvek na stravování ve formě stravenek
* pracoviště v Praze 9 Horních Počernicích nebo Chropyně

* po 1.odpracovaném roce další benefity

více o společnosti: https://www.brenntag.com/cs-cz/

v případě zájmu prosím zašlete CV na e-mail: viktor.janouskovec@brenntag-cee.com