Programátor C#

EPRIN spol. s r.o.
Technologický park Brno – Královo Pole
Práce na plný úvazek
7. 4. 2021

Popis pozice

Téměř 30 let se pohybujeme v oblasti automatické identifikace. Prodáváme snímače čárových kódů, tiskárny, stroje pro automatickou aplikaci etiket a další. Jelikož pouze hardware neuspokojí potřeby zákazníka, vyvíjíme i software oživující tyto zařízení a stroje.

Jaké technologie používáme?

  • C# – .NET Standard, .NET Framework, Xamarin, WPF, ASP.NET Core.
  • MS SQL
  • Git, Confluence, Jira

Proč právě my?

  • Možnost vyzkoušet si práci na rozmanitém portfoliu produktů – od zavedených produktů po zakázkový software
  • Zapojíš se do všech částí životního cyklu software
  • Uvidíš výsledky – tvůj software bude oživovat stroje v továrnách, digitalizovat sklady atd.
  • Homeoffice samozřejmostí
  • Volná pracovní doba – důležité je plnit úkoly zodpovědně a včas, nikoliv chodit do práce na 6

Co požadujeme?

  • Analytické myšlení
  • Základní znalost C#
  • Ochotu účastnit se na všech částech životního cyklu software a učit se novým věcem
  • Schopnost domluvit se anglicky
  • Znalost OOP a SQL

Benefity

  • Notebook a telefon
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení, občerstvení a káva na pracovišti
  • Možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky
Angličtina (středně pokročilá), čeština nebo slovenština (výborná)

Práce je na pracovní smlouvu a na dobu neurčitou.
V případě zájmu zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu na níže uvedený kontakt.

Kontaktní osoba
Barbora Šamšulová
bsamsulova@eprin.cz