Programátor embended – junior

Dawell CZ
Podnikatelská, Brno
brigáda, částečný úvazek, plný úvazek
4. 11. 2019

Popis pozice

Vaší náplní práce bude vývoj firmware pro mikrokontrolery ARM STM32 v jazyce C, spolupráce
na oživování a testování přístrojů, tvorba dokumentace.

Požadujeme

  • Dobrou znalost programování mikrokontrolérů v jazyce C/C++.
  • Dobrou schopnost algoritmizace, tvoření a ladění kódů.
  • Znalost architektury ARM (STM32). Pokud máte praxi je to pro Vás velká výhoda.
  • Jste samostatní, pečliví, máte logické uvažování se smyslem pro detail, pak jste náš člověk.
  • Dotahujete věci do konce a jste nesví, když práce ještě není hotová.
  • Angličtinu. Je potřeba při čtení technické dokumentace.

Nabízíme

  • Možnost pracovat na částečný nebo plný úvazek.
  • Seberealizaci a volnost v tvoření s orientací na výsledek.
  • Zajímavou a různorodou práci v malém, příjemném týmu.
  • Možnost rychlého odborného rozvoje v zázemí úspěšné společnosti.
  • Odpovídající finanční ohodnocení 25.000-30.000 Kč
  • Získáte 4 týdny zasloužené dovolené a stravenky.
  • Pracovat s námi budete v moderní budově Technologického Parku, Podnikatelská, Brno.

Pokud Vás nabídka zaujala, budeme rádi za zaslaný životopis na adresu:

j.slamova@dawell.cz