Programátor JS a C++ v prostředí Linux/Windows

ASYC, s.r.o.
Brno
HPP/Brigáda
9. 6. 2021

Společnost ASYC se sídlem v Brně nabízí práci či brigádu na pozici programátor JS a C++ v prostředí Linux/Windows.

O nás

Firma ASYC, s.r.o. je malá rodinná společnost se zaměřením na technologie pro sběr a prezentaci dat v reálném čase a jejich archivaci, kde disponuje vlastní sadou softwarových nástrojů, kterou dlouhodobě vylepšuje, přizpůsobuje novým požadavkům a technologiím. Nosnými obory společnosti jsou monitoring a řízení technologických procesů a energetických zařízení, sběr dat a integrace informačních systémů. Sídlo společnosti je v Brně, ale působí na území celé České republiky i v zahraničí.

Společnost projektuje systémy měření a regulace, sběru dat a dispečerské systémy v prostředí EPLAN a Autocad. Při realizacích integrovaných řešení spojujeme průmyslové HW a SW prostředky s produkty a technologiemi svobodného SW.

Základní pracovní náplň

  • programování v JavaScript s toolkitem DoJo
  • tvorba aplikací v PHP a SQL
  • programování v C++ s využitím Qt knihovny
  • zpracování dat XSLT, JavaScript, Perl
  • návrh GUI

Požadujeme

  • chuť učit se nové věci
  • elektrotechnické vzdělání
  • perspektivu dlouhodobější spolupráce

Nabízíme

  • rozmanitou pracovní náplň
  • pracovní doba dle dohody (minimálně 16 hodin týdně)
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • kanceláře v Brně na Šumavské 15

S čím se u nás seznámíte

  • vývoj SW v C++, JS, PHP a Perl
  • Qt Creator, Git/Gitea
  • aplikace GIS
  • tvorba instalačních balíčků RPM/DEB

Co u nás můžete navíc uplatnit?

  • řidičský průkaz sk. B

Kontakt

Zašlete nám na kontaktní email CV s dosaženým vzděláním v daném oboru, popř. studovaný obor a soupis praktických dovedností a zkušeností v oboru na e-mail: rfitz@asyc.cz.