PROGRAMÁTOR MIKROKONTROLÉRŮ

Dawell CZ s.r.o.
Podnikatelská 2956/6, 612 00 Brno
Full-time, Part-time
25. 6. 2019

Popis pozice

Firma Dawell CZ s.r.o. zabývající se vývojem mobilních indukčních ohřevů hledá do svého vývojového týmu programátora mikrokontrolérů ARM.

  • vývoj firmware pro mikrokontroléry ARM STM32 v jazyce C
  • spolupráce na oživování a testování přístrojů
  • tvorba dokumentace

Kontakt
Jitka Slámová
j.slamova@dawell.cz
+420 724 110 411

Požadujeme

  • dobrá znalost programování mikrokontrolérů ARM v jazyce C
  • výhodou základní orientace v elektronice (schémata)
  • samostatnost, aktivní přístup
  • znalost AJ (dokumentace)
  • výhodou vyhláška § 50/1978 Sb

Nabízíme

  • zajímavou práci v malém, příjemném týmu
  • možnost rychlého odborného rozvoje v zázemí úspěšné společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké bonusy
  • pružnou pracovní dobu
  • pracoviště Brno, Podnikatelská (Technologický park)
47386173_450883728777834_7361731020887949312_o
bez-nazvu-1