Programátor PLC a SCADA, projektant MaR a ICT

ASYC s.r.o.
Brno
Brigáda
15. 9. 2022

O nás

Firma ASYC, s.r.o. je malá rodinná společnost se zaměřením na systémy pro dispečerské řízení a technologie pro sběr a prezentaci dat v reálném čase, jejich archivaci, kde disponuje vlastní sadou softwarových nástrojů, kterou dlouhodobě vylepšuje. Zaměřuje se na komplexní aplikace pro řízení technologií s přesahem do systémů řízení práce, elektronické dokumentace až po GIS s integrací BIM/IFC. Při realizacích integrovaných řešení spojujeme průmyslové HW a SW prostředky s produkty a technologiemi svobodného SW.
Společnost projektuje systémy měření a regulace, sběru dat a dispečerské systémy v prostředí EPLAN a Autocad.
Sídlo společnosti je v Brně, ale působí na území celé České Republiky i v zahraničí.

Popis pozice:

  • Tvorba webových vizualizačních aplikací.
  • Hromadné zpracování dat.
  • Programování PLC a SCADA.
  • Projekce systémů MaR a elektro.

S čím se u nás seznámíte:

  • Programování a projekce PLC SIMATIC S7, SAIA, Wago.
  • Konfigurace VOIP zařízení, IP kamer a ústředen.
  • Konfigurace aktivních síťových prvků a routerů na bázi Linux.
  • Návrh a tvorba uživatelských rozhraní.
  • Projekce v prostředí EPLAN a Autocad.

Požadujeme:

  • Chuť učit se nové věci.
  • Elektrotechnické vzdělání.
  • Perspektivu dlouhodobější spolupráce.
  • Výhodou je znalost HTML, SVG a CSS.
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou.

Nabízíme:

  • Rozmanitou pracovní náplň.
  • Pracovní doba dle dohody (minimálně 16 hodin týdně).
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Kanceláře v Brně na Šumavské 15.

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám na kontaktní email rfitz@asyc.cz CV s dosaženým vzděláním v daném oboru, popř. studovaný obor a soupis praktických dovedností a zkušeností v oboru.