Project manager

OMEXOM GA Energo s.r.o.
Brno, Hády
full-time
18. 6. 2020

Popis pozice

  • komplexní řízení realizace staveb od okamžiku uzavření smlouvy až do jejich předání zákazníkovi, ukončení a vyhodnocení

Požadujeme

  • má SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • má chuť do práce, je samostatný, praxi nemusí mít – tu získá u nás
  • umí pracovat na PC – MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • má řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • má alespoň základní znalost anglického nebo německého jazyka (úroveň B1)
  • zajímá se o techniku a chce se dále vzdělávat
  • hledá dlouhodobé a stabilní zaměstnání

Nabízíme

  • mzdu dle kvalifikace a zkušeností (až 45000 Kč / měsíc)
  • čtvrtletní odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování (cca. 1800 Kč/měsíc)
  • očkování proti klíšťové encefalitidě
  • firemní bezúročné půjčky
  • firemní sportovní a společenské akce

Vaše nabídky můžete zaslat společně se strukturovaným životopisem na e-mailovou adresu: personalni@gaenergo.cz nebo nahrát ZDE