Projektant a odborný manažer inženýrské činnosti pro dopravní značení a dopravní inženýrství

DoZBos s.r.o.
Brno
práce na plný úvazek
27. 5. 2021

Pro stabilní českou společnost působící v oblasti dopravního stavitelství (dopravního značení a dopravního inženýrství) hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici „Projektant a odborný manažer inženýrské činnosti pro dopravní značení a dopravní inženýrství“

  • Pracovní poměr: práce na plný úvazek
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
  • Lokalita: Brno
  • Společnost: DoZBos s.r.o.
  • Min. vzdělání: vysokoškolské
  • Mzda: 20.000 – 30.000 Kč
  • Kontakt: Michaela Bendová, office manager, +420 604 791 391, bendova@dozbos.cz

Popis pozice

  • vypracování projektu dopravního značení a dopravně-inženýrských projektů
  • komplexní inženýring na kompetentních úřadech a orgánech
  • zajištění vydávání potřebných dokumentů a správních a jiných rozhodnutí
  • komunikace s investorem, objednateli, s úřady, státní správou a samosprávami
  • práce v terénu na stavbách a jednotlivých projektech

Požadujeme

  • vysokoškolské, technického zaměření výhodou
  • znalost práce na PC – MS Office, AUTO CAD
  • organizační a komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, časovou flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

  • práci v příjemném kolektivu a mladém kolektivu
  • finanční ohodnocení odpovídající znalostem a pracovnímu nasazení
  • firemní automobil i pro soukromé účely
  • stravné, notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
  • nadstandardní odměny, bonusy a jiné benefity
  • osobní přístup a individuální zacházení
  • práci na HPP
  • nástup možný ihned

Kontakt

Těšíme se na Vaše reakce a na budoucí spolupráci.