Projektant/architekt

Dimense v.o.s.
Brno
Práce na plný úvazek
5. 5. 2022

Hledáme projektanta a architekta s chutí pracovat na zajímavých zakázkách v BIM v týmu architektů a stavebních inženýrů.

O nás

Poskytujeme komplexní profesionální služby v oblasti urbanismu, architektury staveb a návrhů interiérů, předprojektové a projektové přípravy pro povolení a realizace staveb včetně inženýrských činností a stavebního managementu.

Náplň práce:

Zpracování architektonické a projektové dokumentace v různých stupních projekční přípravy. Ukázka našich projektů na www.dimense.cz.

Požadujeme:

  • absolvent magisterského nebo bakalářského studia stavební fakulty nebo fakulty architektury
  • znalost Autocadu, znalost Revitu výhodou, neznalost není problém, rádi naučíme
  • systematičnost a pečlivost

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu
  • pravidelná odborná školení
  • moderní pracovní prostředí kanceláří kousek od centra Brna
  • mladý neformální kolektiv se zkušenými team leadery
  • firemní akce a benefity (sport, gastro, exkurze)

Kontakt

V případě zájmu posílejte CV na adresu info@dimense.cz, mobil: 608 347 793.