Projektant elektro Brno

CATEGORY a.s.
Brno a okolí
Práce na plný úvazek
24. 5. 2021

Pro úspěšnou a profesionální společnost patřící ke špičce v oboru výstaveb datových center, telefonie, forenzních a zabezpečovacích systémů, síťových řešení, infrastruktur, elektroinstalace a systémů Loxone pro chytré domy smaRD nabízíme jedinečnou příležitost pracovat v týmu na pozici Projektant elektro.

Na tuto pozici hledáme několik zájemců.

Popis pozice

  • Platové podmínky: 35.000 – 45.000 Kč + přesčasy
  • Bonusy: % odměny ze zakázek
  • Místo pracoviště: Brno a okolí
  • Pracovní poměr: HPP, práce na plný úvazek
  • Smluvní vztah: Pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
  • Vzdělání: SŠ/VŠ elektro
  • Jazyky: Anglický jazyk (min. základní znalost)
  • Datum nástupu: Okamžitě

Vaším úkolem na této pozici bude

  • Tvorba technické dokumentace (elektro)
  • Návrh rozvaděčů elektro a rozvoden NN
  • Spolupráce na řízení a kontrole svěřených projektů

Požadujeme

  • Znalost práce na PC, řidičské oprávnění skupiny B
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Zodpovědnost a spolehlivost, pečlivost
  • Chuť se vzdělávat, časová flexibilita
  • Zkušenosti v oboru slaboproud

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení, profesní růst
  • Notebook a mobilní telefon, výhodné volání a datové balíčky i pro členy rodiny
  • Dlouhodobé odborné vzdělávání a školení směrem k certifikaci
  • Nejmodernější pracovní vybavení a zázemí
  • Práci v přátelském kolektivu, četné akce typu teambuilding
  • Podpora sebevzdělávání viz technologické trendy oboru
  • Lekce angličtiny v místě sídla firmy
  • Využití tzv. „Sick days“

Kontakt

Ing. Stanislav Skoumal, Ředitel marketingu
Email: skoumal@quo-sb.cz, Mobil: 777-33 99 47