Projektant inženýrských sítí

IGEA s.r.o.
Ostrava, Olomouc, Brno
Práce na plný úvazek
22. 11. 2022

O nás

Jsme ryze česká společnost s tradicí, kdy na trhu působíme již 30 let. Kromě našeho sídla v Ostravě máme své pobočky také v Praze, Brně a Olomouci.
Naše společnost je zaměřena na zpracování studií, projektových dokumentací a provádění inženýrské činnosti v oborech plyn/energetika/voda.
Dále se zabýváme projektováním CNG, LNG technologií a vodíkových technologií.
Nabízíme firemní kulturu postavenou na optimismu, respektu a spolupráci.
Aktuálně hledáme do našeho týmu kolegy/kolegyně – projektanty/projektantky inženýrských sítí se zaměřením na inovativní technologie a liniové stavby do divizí v Ostravě, Olomouci a Brně.

Popis pozice:

  • Zpracování projektové dokumentace ve všech stupních v závislosti na požadavcích klienta
  • Návrh technického řešení
  • Účast na kontrolních dnech s klientem
  • Komunikace v projektových týmech

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost AutoCad/Microstation a MS Office podmínkou, znalost projektování v 3D (Revit/Civil) výhodou
  • Schopnost čtení technických výkresů, technické myšlení
  • Přehled v legislativě, technických normách a předpisech výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

  • Propracovaný systém odměňování reflektující výkon a kvalitu práce, s možností cílových a motivačních odměn za dokončené zakázky
  • Po úspěšném zaškolení možnost práce ve 3D a BIM pomocí špičkových SW Revit nebo AutoCad Civil.
  • Týden dovolené navíc + sick days
  • Možnost občasné práce z domova
  • Pružnou pracovní dobu
  • Po zapracování automobil i pro soukromé účely
  • Propracovaný systém odborného i jazykového vzdělávání
  • Pravidelné pracovní akce pro zaměstnance i rodiny
  • Podporující kolektiv a vynikající pracovní atmosféra
  • Po nástupu odborné zaškolení a buddy samozřejmostí
  • Možnost osobního i kariérního růstu
  • Vhodné i pro absolventy
  • Nástup možný ihned

Zaujala vás nabídka?

Své životopisy můžete zasílat emailem na adresu igea@igea.cz, tel.: 606 700 978.

Inzerující zaměstnavatel je zpracovatelem osobních údajů uchazeče dle svých zásad zpracování osobních údajů. Kariérní centrum VUT nikterak nezpracovává osobní údaje uchazečů