Projektant/ka vodohospodářských staveb

JV PROJEKT VH s.r.o.
Brno
Práce na plný úvazek
3. 5. 2021

Popis pozice

Zajímají Vás inovativní projekty zaměřené na odvodnění městského prostředí?
Pomoc městům adaptovat se na změnu klimatu?
Ale i klasické vodohospodářské projekty?

ODPOVĚZTE SI, ZDA ZAPADNETE DO TÝMU:

  • Ukončil/a jsem SŠ/VŠ v oboru vodohospodářských staveb, příp. se zaměřením na aplikaci modrozelené infrastruktury v urbanizované krajině?
  • Mám v malíčku software AutoCAD, MS Office?
  • Domluvím se anglicky?
  • Dopravím se sám naším firemním autem na místo stavby?

Uvítáme Vás i s minimální zkušeností z oboru. Důležité je pro nás nadšení a zvídavost.

ODPOVĚZTE SI, ZDA NÁM POŠLETE ŽIVOTOPIS:

  • Chci hledat nová řešení s co nejmenší zátěží na životní prostředí?
  • Řeknu si o pomoc a nebojím se zeptat?
  • Chci pružnou pracovní dobu, popř. zkrácený úvazek?
  • Stravenkový paušál je pro mě samozřejmostí?
  • Ročně rád/a využiji 5 týdnů dovolené?

Nevíte, zda je to pro Vás? Přijďte si popovídat s naším šéfem!
Těšíme se na Vaše strukturované životopisy zaslané na adresu: asistentka@jvprojektvh.cz.