Projektant/ka ocelových konstrukcí

Digram-Ing s.r.o.
Brno
Práce na plný úvazek
31. 3. 2021

Popis pozice

  • práce na zajímavých různorodých projektech v týmu zkušených kolegů
  • zhotovování dokumentace ocelových konstrukcí ve všech stupních
  • komunikace se zákazníky
  • spolupráce se zahraničními klienty
  • možnost pracovních cest do zahraničí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (stavební, obor ocelové konstrukce výhodou)
  • znalost práce v některém 3D programu výhodou
  • praxe v oblasti projekce ocelových konstrukcí výhodou, absolventy zaškolíme
  • znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
  • pracovní a osobní flexibilitu, ochotu k občasnému výjezdu na místo realizace zakázky (tuzemsko i zahraničí)
  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a týmovou spolupráci
  • zájem o osobní rozvoj v daném oboru

Nabízíme

  • zajímavou práci u stabilního zaměstnavatele
  • nové moderní pracoviště v Brně
  • přátelský mladý kolektiv
  • práci s nejmodernějším SW a HW
  • mezinárodní projekty
  • zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • služební telefon i pro soukromé účely
  • a mnoho dalšího, jako např.: stravenkový paušál, pružná pracovní doba, možnost občasné práce z domu, jazykové kurzy, odborná školení, občerstvení na pracovišti, 25 dní dovolené, jubilejní odměny, půlroční odměny, vánoční příspěvky, firemní akce, apod.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Kam zaslat své CV?
Zuzana Borýsková
734 449 285,
zuzana.boryskova@digram-ing.cz