Projektant/ka vodohospodářských staveb

REASON spol. s r.o.
Sadová 338, 675 71 Náměšť nad Oslavou
full-time
23. 7. 2020

Popis pozice

Chcete získat nebo si rozšířit praxi jako projektant/ka vodohospodářských staveb? Rád/a byste pracoval/a v menším kolektivu? Rozšiřujeme náš tým a hledáme kolegyni či kolegu na plný pracovní úvazek – práce na projektech vodohospodářských staveb (zejm. rybníky a vodní nádrže, vodovody, kanalizace a ČOV) včetně příp. zajišťování autorského dozoru staveb.

 Šanci dáme i čerstvým absolventům VŠ!

Náplň práce:

• tvorba projektové dokumentace,

• účast na pracovních jednáních,

• účast na kontrolních dnech stavby (v případě autorizace v oboru).

Požadujeme

• VŠ vzdělání stavebního zaměření (obor vodohospodářské stavby či krajinné inženýrství),

• schopnost čtení projektové dokumentace,

• orientace v zákonech č. 183/2006 Sb. (stavební zákon) a č. 254/2001 Sb. (vodní zákon),

• schopnost práce v AutoCAD či jiném odpovídajícím programu,

• ŘP skup. B – aktivní řidič,

• znalost AJ – min. základní,

• samostatnost při řešení projektových úkolů,

• schopnost práce v kolektivu,

• aktivní přístup,

• spolehlivost a zodpovědnost.

 Autorizace v oboru a/nebo praxe v projektování vodohospodářských staveb výhodou!

Nabízíme

• možnost získat nové zkušenosti v oboru,

• možnost podílet se na zajímavých projektech,

• příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a přátelský menší kolektiv,

• plný pracovní úvazek,

• pracovní poměr na dobu určitou (s možností uzavření smlouvy na dobu neurčitou po zapracování),

• 20 dnů dovolené,

• odpovídající finančních ohodnocení v závislosti na zkušenostech a příp. autorizaci v oboru,

• možnost dalšího rozvoje (technická a finanční podpora – např. při dodatečném získání autorizace v oboru),

• podpora profesního rozvoje a vzdělávání,

• firemní benefity (sick days, občasný home office, možnost využití firemního automobilu při pracovních záležitostech, mobilní telefon, občerstvení na pracovišti, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dovolenou, bonusy/prémie).

• dobrá dopravní dostupnost (napojení na integrovaný systém IDS JMK)

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Mzda: 20.000 – 40.000 Kč (v závislosti na zkušenostech a příp. autorizaci v oboru)

Datum nástupu do zaměstnání: dohodou, nejdříve však 1. 9. 2020

Místo výkonu práce: REASON spol. s r.o., Sadová 338, 675 71 Náměšť nad Oslavou

Kontaktní osoba: Ing. Lukáš Bartes, +420 728 366 221, lukas.bartes@reasonsro.cz

Budeme se těšit na případnou spolupráci!