PROJEKTANT KOMUNIKAČNÍCH A SLABOPROUDÝCH SYSTÉMŮ

UNIS, a.s.
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Full-time
24. 7. 2019

Popis pozice

  • vytváří projekty datových sítí
  • vytváří projekty telekomunikačních systémů
  • vytváří projekty kamerových systémů
  • vytváří projekty zabezpečovacích systémů
  • vytváří projekty přístupových systémů

Další související činnosti

  • zajišťuje supervizi při instalaci a uvádění do provozu
  • navrhuje technická řešení pro nabídky
  • vytváří uživatelskou a systémovou dokumentaci (manuály, provozní instrukce apod.)

Nástup: dle domluvy, pokud možno co nejdříve.
Bližší informace a kontaktní formulář najdete na adrese: https://www.unis.cz/cs/kariera

Požadujeme

  • ukončené vzdělání VŠ nebo SŠ s praxí min 5 let v oboru
  • znalost práce s PC (zejména MS Office, AutoCAD)
  • znalost anglického jazyka
  • znalost síťových IT technologií
  • vyhláška 50, min. §6
  • schopnost a ochota k dalšímu sebevzdělávání
  • práce s plným nasazením a aktivní přístup k řešení problémů
  • ochota pracovat na zakázkách v zahraničí včetně výjezdů na stavby
  • řidičský průkaz skupiny B

Výhodou:

  • znalost ruštiny nebo dalších jazyků
  • znalosti síťových technologií
  • možnost okamžitého nástupu

Nabízíme

  • odpovídající odměnu a platový růst
  • motivační systém odměňování
  • zázemí silné a respektované společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • školení potřebná pro profesní rozvoj
  • jazykové kurzy (AJ, RJ)
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • prostor pro uplatňování inovačních a tvůrčích osobních aktivit
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování v místě pracoviště, příspěvek na stravování
  • výborná dostupnost MHD, vlastní parkoviště