Projektant ocelových konstrukcí

NEDCON SALES s.r.o.
Pardubice
Práce na plný úvazek
11. 2. 2021

Popis pozice

NEDCON SALES s.r.o. je mezinárodní společnost zabývající se návrhem a instalací průmyslových skladovacích systémů. Realizujeme projekty od standardních až po adresní projekty typu high-tech v České republice a na Slovensku. Našimi klienty jsou společnosti otevřené kreativnímu a profesionálnímu přístupu k návrhu a realizaci regálových systémů.

Náplň práce:

  • Práce v technickém oddělení – projektování systémů výškového skladování a ocelových konstrukcí (příprava dokumentace pro nabídky a realizace projektů)
  • Aktivní účast na vývoji produktů
  • Provádění statických výpočtů
  • Spolupráce o oddělením realizací

Požadujeme

  • Min. Středoškolské technické vzdělání , i absolventi (směry: stavebnictví, strojírenství)
  • Velmi dobrá znalost AutoCADu
  • Zkušenosti s projektováním ve 3D výhodou
  • Velmi dobrá znalost programů Microsoft Office
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • 1-2 roky praxe a zkušenost s ocelovými konstrukcemi výhodou
  • Analytické a organizační schopnosti
  • Schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

  • Získání zkušeností v mezinárodní společnosti
  • Atraktivní systém odměňování
  • Práci v týmu zodpovědných lidí v atmosféře spolupráce a vzájemného respektu spolupráce se zkušenými projektanty
  • Přístup k nejaktuálnějším poznatkům vědy z oblastí tenkostěnných ocelových konstrukcí (tým se podílí na tvorbě evropských oborových norem)
  • Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, nápoje na pracovišti, firemní akce

Při zájmu o pozici kontaktujte prosím paní Marii Komárkovou na m.komarkova@nedconsales.cz