Projektant pozemních staveb / architekt

RONELI Real Estate a.s.
Havlíčkův Brod
Práce na plný úvazek
5. 6. 2022

Pro společnost RONELI Real Estate a.s. hledáme na plný úvazek PROJEKTANTA POZEMNÍCH STAVEB / ARCHITEKTA.

O nás

Náplň práce

  • Zpracování projektové dokumentace bytové a komerční výstavby, ve všech
    stupních dokumentace
  • Koordinace projektu s ostatními profesemi, řešení detailů projektu
  • Komunikace s investory, architekty, dodavateli
  • Projednání dokumentace s příslušnými dotčenými úřady

Požadavky:

  • vysokoškolské či středoškolské vzdělání v oboru,
  • znalost práce s programy MS Office, AutoCAD či ArchiCAD (podmínkou)
  • praxe v oboru – minimálně 1 rok projekční činnosti
  • znalosti v oblasti stavební legislativy (stavební zákon, zákon o územním plánování)
  • samostatnost, spolehlivost
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • znalost AJ, popř. NJ výhodou
  • práce na plný úvazek

Benefity:

  • Osobní automobil s možností užívání i pro osobní účely
  • Příspěvek na cestu do zaměstnání
  • Možnost vzdělávání v rámci vzdělávacího programu společnosti
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Benefity dle zaměstnaneckého programu skupiny RONELI

Nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zajímavé ohodnocení s vazbou na výsledek
  • zázemí společnosti v Havlíčkově Brodě

Termín nástupu ihned.

Kontakt

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, těšíme se na Vaši odpověď.

S Vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 o ochraně osobních údajů.

Naděžda Peřinová, tel.: 777 676 020, nadezda.perinova@roneli.cz