Projektant pozemních staveb

ARPIK Ostrava s.r.o.
Ostrava
Práce na plný úvazek
21. 10. 2021

Architektonická, projektová a inženárská kancelář ARPIK Ostrava s.r.o. hledá do svých řad projektanta pozemních staveb.

Pozice je vhodná pro absolventy.

O nás

ARPIK Ostrava s.r.o. je architektonická, projektová a inženýrská kancelář, která zajišťuje komplexní projektovou dokumentaci náročných staveb od urbanistických a architektonických studií přes projekty pro územní i stavební řízení po kompletní projekty pro realizaci a to, jak novostaveb, tak i sanací a rekonstrukcí objektů s nejrůznějším charakterem využití.

Náplň práce

  • Zpracování projektových dokumentací všech stupňů projektové přípravy pozemních staveb
  • Spolupráce s projektanty navazujících odborností
  • Zpracování rozpočtů staveb

Požadavky

  • Vhodné pro absolventy
  • VŠ stavební
  • Dobrou znalost práce na PC (AutoCad, MS Office)
  • Aktivní přístup k práci
  • Samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí v mladém a zkušeném kolektivu
  • Spolupráce na zajímavých a významných stavbách v ČR
  • Technické zázemí s využitím moderního software a metod projektování
  • Zajímavé platové ohodnocení a odměňování
  • Možnost čerpání firemních benefitů a další výhody

Kontakty

Pokud máte o výše uvedenou pracovní pozici zájem, kontaktujte nás.

Ing. Kamil Škrobánek                          Ing. Jaroslav Mikulín

jednatel společnosti                                      ředitel společnosti

mobil: 736627277                                         mobil: 733 610 334

email: skrobanek@arpik.cz                        email: : mikulin@arpik.cz

www: www.arpik.cz                                      www:  www.arpik.cz