Projektant/ka pozemních staveb

Dimense v.o.s, Brno
Brno
Práce na plný úvazek
před týdnem

Jsme architektonická a projekční kancelář DIMENSE architects a poskytujeme poskytuje komplexní profesionální služby v oblasti urbanismu, architektury staveb a návrhů interiérů, předprojektové a projektové přípravy pro povolení a realizace staveb včetně inženýrských činností a stavebního managementu. Do pracovního poměru přijeme projektanta/ku pozemních staveb.

Popis pozice

Náplní práce na pozici projektant/ka pozemních staveb je práce na všech stupních dokumentace pod vedením zkušeného projektanta, spolupráce s architekty a stavebními inženýry a dalšími profesemi.

Požadujeme

  • absolvování magisterského nebo bakalářského studia stavební fakulty
  • znalost Autocadu, znalost Revitu výhodou, neznalost není problém, rádi naučíme
  • systematičnost a pečlivost
  • příjemné vystupování

Nabízíme

  • flexibilní pracovní doba
  • pravidelná odborná školení
  • nová kancelář kousek od centra Brna
  • mladý neformální kolektiv se zkušenými team leadry
  • firemní akce (sport, gastro, exkurze)

V případě zájmu posílejte CV na adresu:
info@dimense.cz
Katarína Zoubková
mobil: 608 347 793