Projektant pro geotechnické konstrukce

DIPONT s.r.o.
Brno
Práce na plný úvazek
před 3 dny

Popis pozice

Naše projekční kancelář, která je na trhu více než 10 let, hledá kolegu/kolegyni na pozici „projektant/projektantka pro geotechnické konstrukce. Orientujeme se především na tvorbu projektové dokumentace mostních konstrukcí, s nimiž je úzce provázána i potřeba specialistů z oboru silnic, železnic či geotechniky. Zpracováváme projektové dokumentace ve všech stupních pro Správu železnic s.o., Ředitelství silnic a dálnic ČR, Krajské správy a údržby silnic, Městské a Obecní úřady a taky realizační dokumentace pro zhotovitele stavby.

Náplň práce:

  • zejména projektování v oboru dopravnách staveb (od studie po PDPS) v programu Auto CAD.
  • práce v týmu
  • výrobní porady a jednání se zákazníky
  • koordinace projekčních prací se specialisty z jiných oborů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického zaměření ((nejlépe obor konstrukce a dopravní stavby)
  • praxe v oboru výhodou (vhodné i pro absolventy)
  • znalost programů AutoCAD, Microsoft Office (GEO5 výhodou)
  • znalost AJ výhodou
  • řidičské oprávnění “B”
  • aktivita, zaujetí pro práci, spolehlivost, odpovědnost, schopnost naslouchat, pracovat v týmu, projevy kolegiality a ochota pomáhat spolupracovníkům, etické zásady v komunikaci

Nabízíme

  • stabilizovaný a vstřícný tým spolupracovníků
  • zaučení v grafických a výpočetních programech
  • profesní růst a vzdělávání
  • odborné exkurze i mimo ČR
  • motivující mzdové ohodnocení a možnost spolupráce dle dohody obou stran

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat:
Ing. Marta Nováková
737 887 812
novakova@dipont.cz