Projektant/ka rodinných domů

EKOkonstrukce, s r.o.
Hodonín
Plný/částečný úvazek,
před týdnem

Hledáme do našeho týmu šikovného, nadšeného projektanta nebo konstruktéra pro tvorbu výkresových dokumentací pro naše sériové, ale i individuální rodinné domy. Pokud tě zajímá moderní architektura staveb za použití moderních konstrukční řešení a komunikace s lidmi, tak to může být práce právě pro tebe.

Popis pozice

Náplň práce:

  • návrh staveb v rámci občanské vybavenosti
  • zpracování dokumentace stavebních a výrobních částí projektu, včetně studií
  • tvorba projektové dokumentace v Auto CAD nebo alternativy
  • znalost práce v BIM výhodou
  • komunikace s klientem, řešení detailů projektu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského nebo stavebního zaměření
  • dobrá znalost práce v programu AutoCAD nebo alternativy
  • znalost práce v BIM a 3D vizualizace výhodou
  • anglický nebo německý jazyk výhodou
  • ochotu se učit novým věcem, zodpovědnost, samostatnost a proaktivní přístup
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • perspektivní, zajímavá a odpovědná práce na zajímavých projektech
  • velmi zajímavé platové ohodnocení s bonusy vázanými na výkon
  • systematické vzdělávání a profesní rozvoj (externí workshopy, autorizace) hrazené zaměstnavatelem
  • pružná pracovní doba – dle Vaši individuální potřeby
  • mobilní telefon
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • příjemné pracovní prostředí
  • pozice je vhodná i pro absolventy s dobrou znalostí 3D SW