Projektant železobetonových konstrukcí

Winning Steel s.r.o.
Brno - Královo Pole
Práce na plný úvazek
1. 2. 2021

Popis pozice

Brněnská divize projektantů pro monolitické stavby rozšiřuje svůj tým, a proto hledá šikovného kolegu do svého týmu.
Pracovní náplň:

  • zpracování projektů železo-betonových konstrukcí v programu, Allplan nebo ISB Cad
  • práce na zajímavých projektech v ČR a Německu (bytové domy, průmyslové stavby, vědecké objekty)

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru, stavební fakulta obor Pozemní stavby (KSS) nebo Konstrukce a dopravní stavby
  • technické myšlení (cit pro detail), znalost práce na PC, přesnost, svědomitost
  • dobrá znalost programů CAD výhodou, ne podmínkou
  • znalost německého jazyka výhodou, ale ne podmínkou
  • pozice vhodná pro absolventy SŠ a stavebních fakult

Nabízíme

  • zajímavou a přeshraniční spolupráci s prestižními projekčními kancelářemi
  • plné zaškolení (vše Vás naučíme)
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • přátelský kolektiv v mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v Brně – Králově Poli s výbornou dostupností
  • benefity jako např.: jazykové kurzy NJ v pracovní době, Multisport karta, elektronické stravenky, firemní akce, dovolená navíc 22 dnů při nástupu a každá další rok o 1 den dovolené navíc
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Pošlete nám svůj životopis prostřednictvím kontaktu uvedeného níže.
Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem a pozveme na krátký osobní rozhovor v Brně, Křižíkova 72.

Kontakt:
Mgr. Rita Khachatryan
HR Manager
rita.khachatryan@be-winning.com
511 185 860