PROJEKTANT

UNIS, a.s.
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Full-time
24. 7. 2019

Popis pozice

  • správa a příprava technické dokumentace v rámci předprojektových příprav
  • kreslení strojně-technologických schémat (P&IDs) v novém sw. Engineering Base
  • provádění změn dokumentace na základě požadavků
  • komunikace s projektanty dalších profesí ohledně technické dokumentace

Nástup: dle domluvy, pokud možno co nejdříve.

Bližší informace a kontaktní formulář najdete na adrese: https://www.unis.cz/cs/kariera

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru (strojírenský, chemický obor)
  • znalost a zkušenosti s programem AutoCAD výhodou
  • uživatelské znalosti MS Office
  • znalost anglického jazyka (ruský jazyk výhodou)
  • komunikativnost, technické myšlení, zodpovědnost a spolehlivost
  • ŘP skupiny B výhodou
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • odpovídající odměnu a platový růst
  • motivační systém odměňování
  • zázemí silné a respektované společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • školení potřebná pro profesní rozvoj
  • jazykové kurzy (AJ, RJ)
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • prostor pro uplatňování inovačních a tvůrčích osobních aktivit
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování v místě pracoviště, příspěvek na stravování
  • výborná dostupnost MHD, vlastní parkoviště