Projektový manažer junior se zaměřením na městské inovace

Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT
Buštěhrad
Práce na plný úvazek/ 0,6 úvazku
před týdnem

O nás

Jsme Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT se sídlem v Buštěhradu u Kladna. Propojujeme vědu s komerční sférou a přinášíme na trh nová řešení, která svým uživatelům pomáhají být v technologii o krok napřed. Naší vášní jsou budovy, města, energie, životní prostředí, inovace a udržitelnost. Zaměřujeme se na aplikovaný výzkum a vývoj v rámci grantových projektů a smluvních zakázek pro firmy.
Hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu mezioborové spolupráce a městských inovací. Hlavním úkolem je podporovat a koordinovat přípravu a realizaci projektů grantového a smluvního výzkumu. Tato práce zahrnuje kombinaci přípravy, řízení a administrativy projektů a vyžaduje komunikaci s výzkumnými týmy a externími partnery.
Rádi bychom pozici nabídli někomu, kdo rád podporuje ostatní, má smysl pro řád a zodpovědnost. Disponuje dobrými organizačními schopnostmi a těší se na spolupráci s týmem projektových manažerů a výzkumných pracovníků. Hledáme komunikativního člověka, pokud možno se zkušenostmi s administrací nebo projektovým vedením národních i mezinárodních grantových projektů.

Popis pozice:

  • Monitoring projektových výzev a grantových příležitostí,
  • příprava a koordinace projektových žádostí,
  • koordinace a administrace výzkumných projektů,
  • jednání s partnery/stakeholdery – národními i zahraničními,
  • účast na seminářích a brokerage events.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání,
  • aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem),
  • dobrou znalost MS Office,
  • dobré organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu,
  • schopnost práce v rámci týmu, otevřenost a adaptabilitu vůči novým úkolům,
  • zkušenosti s přípravou a administrací projektů.

Výhodou je:

  • Orientace v dotačních programech pro vědu a výzkum,
  • znalost prostředí akademické nebo výzkumné instituce,
  • vzdělání v oblasti projektového managementu,
  • zkušenosti s jednáním se zahraničními partnery a institucemi,
  • orientace v tématu udržitelného rozvoje měst,
  • zkušenosti v oboru inovací především v oblastech výstavby, energetiky a digitalizace procesů.

Nabízíme:

  • HPP na celý nebo částečný pracovní úvazek (min. 0,6),
  • příležitost podílet se na přípravě a realizaci výzkumných projektů se zajímavými českými a zahraničními partnery,
  • flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova,
  • zajímavé a inovativní prostředí na pomezí akademie a firemního prostředí,
  • zajímavou a rozmanitou práci v přátelském kolektivu,
  • uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností,
  • možnost realizace vlastních nápadů a osobního rozvoje,
  • firemní a týmové sportovní a kulturní akce,
  • příspěvek na stravování, jazykové kurzy a další vzdělávání ,
  • mobilní telefon s neomezeným tarifem na volání a notebook ,
  • 30 dnů dovolené,
  • Kids and dogs friendly office,
  • káva, čaj, cukr, mléko na pracovišti zdarma,
  • systém pro sdílení dopravy autem z Prahy, zejména z okolí Dejvic a metra A,
  • firemní svozy z Buštěhradu k UCEEB a zpět,
  • celodenní služby recepce,
  • nástup ihned nebo dle dohody.

Zaujala vás nabídka?

Své životopisy můžete zasílat emailem na adresu hr@uceeb.cz.

Do předmětu zprávy uveďte: „Projektový manažer – městské inovace“.

Uchazeče budeme kontaktovat průběžně.

Uzávěrka přihlášek je 16.12.2022

Inzerující zaměstnavatel je zpracovatelem osobních údajů uchazeče dle svých zásad zpracování osobních údajů. Kariérní centrum VUT nikterak nezpracovává osobní údaje uchazečů