Projektový manažer/ka ocelových mostů a propustků

ViaCon ČR s.r.o.
Olomouc
Práce na plný úvazek
3. 3. 2021

Popis pozice

Společnost ViaCon ČR s.r.o. se zabývá vývojem a výrobou přesypaných konstrukcí a trub z oceli a HDPE a prodejem geosyntetik od roku 2002 v rámci mezinárodní skupiny ViaCon v Evropě. Tyto konstrukce a trouby jsou určeny ke stavbě i sanacím propustků, objektů a zařízení k odvádění přívalových vod, mostů až do rozpětí 30 m, podchodů, ekoduktů a tunelů, a to v náspech pozemních i drážních komunikací.
Vaše pracovní náplň bude zahrnovat jak obchodní stránku, tak technické zpracování.

Obchodní stránka:

  • správa a pravidelná komunikace se stávajícími klienty
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků a příležitostí
  • odpovědnost za plnění obchodních plánů

Technické zpracování projektů:

  • analýza potřeb, vypracování projektu a nabídek ve spolupráci se zákazníky
  • dohled nad projektem a pravidelný reporting

Požadujeme

  • vzdělání VŠ technického zaměření v oboru
  • pracovní zkušenosti s aplikacemi MS Office 365 a programem AUTOCAD
  • praxe na obdobné pozici je výhodou (lze se postupně zapracovat)
  • písemná i ústní komunikace na úrovni, schopnost vyjednávání
  • angličtina na dobré úrovni písemnou i ústní formou (lektor AJ ve firmě – lze doučit)
  • samostatnost a zodpovědnost za kompletní obchodní a technickou stránku
  • schopnost přizpůsobit se potřebám zákazníka
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • celkové zaškolení a začlenění
  • rozmanitou pracovní náplň
  • samostatná práce v malém kolektivu v rámci ČR
  • práci v dynamické společnosti s možností kariérního růstu
  • práce v dceřinné firmě stabilní mezinárodní společnosti v ČR
  • odpovídající platové ohodnocení
  • roční bonusy, příspěvky na pojištění
  • další benefity (auto,mobil, PC…)

Kontakt:
Ing. Lea Moťková
lea.motkova@viacon.cz