Quality Engineer

ALPS Electric Czech, s.r.o.
Sebranice u Boskovic
Práce na plný úvazek
10. 11. 2022

O nás

Jsme firma ALPS Electric Czech s.r.o a jsme pobočkou japonského nadnárodního koncernu ALPS ALPINE. Patříme k předním výrobcům elektromechanických součástek. Mezi naše výrobky patří: podvolantové moduly pro osobní automobily, ovládací jednotky pro automobilní klimatizační jednotky či ovládací kabinové prvky.

Popis pozice:

  • Kontrolu a sledování zákaznických reklamací (GCA, 8D) a doba jejich vyřízení (TAT)
  • Aktivní spolupráci na vyšetření příčin reklamací a stížností/neshod a schválení nápravného a preventivního opatření vzhledem k výrobku a procesu.
  • Sledování reklamací zákazníka 0km / v terénu, schvalování zpráv, sledování TAT
  • Průběžné sledování účinnosti přijatých opatření po stížnosti zákazníků
  • Sledování spokojenosti zákazníka

Požadujeme:

  • Absolvent VŠ elektro/strojní s chutí rozvíjet se v oboru
  • Znalec MS Office (především excelu)
  • Znalec analytických nástrojů kvality
  • AJ hovořící – každodenní komunikace v cizím jazyce
  • NJ hovořící – nikoliv podmínka, ale obrovská výhoda

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní firmy řadící se k vůbec největším v oboru
  • Dynamické prostředí (netřeba se bát stereotypu)
  • Vzdělávání a rozvoj v oboru
  • 25 dní dovolené (garance volna v období Vánoc)
  • Dotované závodní stravování (výběr z osmi jídel)

Zaujala vás nabídka?

Své životopisy můžete zasílat emailem na adresu (Tomáš Leder) tleder@alps.cz, tel.: 516 490 119.

Inzerující zaměstnavatel je zpracovatelem osobních údajů uchazeče dle svých zásad zpracování osobních údajů. Kariérní centrum VUT nikterak nezpracovává osobní údaje uchazečů