R&D Engineer Škoda Auto (M/Ž)

ŠKODA AUTO, a. s.
Mladá Boleslav
Full-time
24. 6. 2019

Zajímáte se o nejnovější trendy v rámci automobilového průmyslu a chcete se přímo podílet na vývoji nových vozů Škoda? Vystudovali jste VŠ se strojním/elektro/IT zaměřením či jinou technickou školu? Ať už Vás zajímá design, konstrukce, simulace, výpočty, zkoušky či jiný typ činností v rámci automotive, rádi se s Vámi individuálně spojíme a provedeme Vás pracovními příležitostmi ve Škoda Auto! Kde všude hledáme? Aktuálně rozšiřujeme prakticky všechny týmy! Kola, podvozky, motory a jejich zástavba, interiér, exteriér, dále i konstrukce světel, asistenční a bezpečnostní systémy, zobrazovací technika … stačí si vybrat 🙂 .

Popis pozice

  • Komunikace technických aspektů s odděleními v rámci Škoda Auto a koncernu
  • Konstrukce / návrhy komponent nebo vytváření technických zadání pro dodavatele
  • Zkoušky a měření komponent a systémů automobilů
  • Služební cesty v rámci EU, u některých pozic pak např. Indie, Čína nebo Rusko
  • Administrativa spojená s uvolňováním dílů

Požadujeme

Pozice jsou vhodné jak pro absolventy, tak zkušené techniky, kteří mají alespoň AJ nebo NJ na komunikativní úrovni.

Nabízíme

Benefityhttps://www.skoda-kariera.cz/benefity

Kontakt
Ondřej Sykala: +420 727 974 199
ext.Ondrej.Sykala2@skoda-auto.cz