Rozpočtový analytik Elektro

NWT a.s
Zlín
plný úvazek
před týdnem

Je velmi těžké charakterizovat naši firmu jedním produktem nebo službou. Pouštíme se do všeho, co nám dává smysl a co nás baví. Stavební divizi provozujeme již 15 let. Máme zde kluky, kteří to s námi po celou tu dobu táhnou i nové týmové hráče a všichni se těší na novou posilu.

Popis pozice

Jedná se především o práci v našem rozpočtovém systému (OBIS)

  • Zpracování nabídek v rámci stavební přípravy zakázek
  • Tvorba výkazu výměr a položkového rozpočtu
  • Kontrola správnosti cen stavebních materiálů a prací
  • Zadávání požadovaných údajů
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Komunikace s našimi dodavateli

Požadujeme

Moc rádi mezi sebou uvidíme člověka, co má zájem se realizovat v oboru elektro. Uvítáme jak ostřílené matadory, tak i nováčky, co mají alespoň páru o tom, jak elektro funguje. Řídíš se – co neumím…..to se naučím?! Tak jsi ta správná osoba!

Nabízíme

  • Kompletní zaškolení v procesech
  • Jistotu dlouhodobé práce
  • Firemní benefity (příspěvek na stravování, volání a internet za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, cafeterie systém, telefon k užívaní, vzdělávací systém, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office 365

Pokud máš o místo zájem, nebo si nejsi jistý, jestli jsme ti dali dostatečné informace, napiš nám a můžeme se domluvit na setkání a popovídat si více o možné spolupráci.

Kontakt: Ing. Veronika Očadlíková, personální oddělení
veronika.ocadlikova@nwt.cz| gsm: +420 606 083 985| tel: +420 570 570 491