Rozpočtář – přípravář

TECAM Brno
Brno - Židenice, Kulkova 4231/10
Full Time
28. 8. 2019

Hledáme především toho, kdo má zájem pracovat. Vše co budete pro tuto práci potřebovat Vás rádi v průběhu času naučíme. Nástup možný ihned

Popis pozice

Pracovní náplň:

  • Zpracování rozpočtů do výběrových řízení
  • Vypracování nabídek
  • Poptávání materiálu a komunikace s dodavateli
  • Na základě vašich rozpočtů bude naše společnost dodávat materiál stavebním firmám

Požadujeme

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Přehled v oblasti inženýrských sítí velkou výhodou (vodní hospodářství, vodní stavby)
  • Znalost práce na PC (orientace na MS Office, práce v systému K2 – výhodou)
  • Trestní bezúhonost a slušné vystupování
  • Hledáme především toho, kdo má zájem pracovat. Vše co budete pro tuto práci potřebovat Vás rádi v průběhu času naučíme. Nástup možný ihne

Nabízíme

  • Adekvátní nástupní plat + pravidelné individuální kvartální prémie dle osobního ohodnocení
  • Pravidelný příspěvek na stravování
  • Pevná 8h pracovní doba
  • Přátelský kolektiv
  • Práci v české firmě s českým vlastníkem, který má rozumné požadavky na své zaměstnance. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

KONTAKT

E-mail: seranek@tecambrno.cz

MOB: 603 807 800

www.tecambrno.cz

Kulkova 4231/10, 615 00,  Brno – Židenice.