Rozpočtový analytik Elektro

NWT a.s
Zlín
full-time
10. 7. 2020

Kdo jsme

Je velmi těžké charakterizovat naši firmu jedním produktem nebo službou. Pouštíme se do všeho, co nám dává smysl a co nás baví. My jsme z divize Elektro, kde fungujeme již 15 let. Máme zde kluky, kteří to s námi po celou tu dobu táhnou i nové týmové hráče a všichni se těší na novou posilu. Jsi to právě TY?

Popis pozice

Koho hledáme

Moc rádi mezi sebou uvidíme člověka, co má zájem se realizovat v oboru elektro. Uvítáme jak ostřílené matadory, tak i nováčky, co mají alespoň páru o tom, jak elektro funguje. Řídíš se – co neumím..to se naučím?! Tak jsi ta správná osoba!

Požadujeme

Jedná se především o práci v našem rozpočtovém systému (OBIS).

  • Zpracování nabídek v rámci stavební přípravy zakázek
  • Tvorba výkazu výměr a doplňování položkového rozpočtu (s kontrolou funkčnosti)
  • Kontrola správnosti cen stavebních materiálů a prací
  • Zadávání požadovaných údajů
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Komunikace s našimi dodavateli

Nabízíme

  • Kompletní zaškolení v procesech
  • Jistotu dlouhodobé práce
  • Firemní benefity (příspěvek na stravování, volání a internet za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, cafeterie systém, telefon k užívaní, vzdělávací systém, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office 365

Zaujala Tě nabídka? Nejsi si jist naší nabídkou, nebo je tu málo informací? Napiš nám, domluvíme si setkání a přátelsky si spolu popovídáme o naší možné budoucí spolupráci a nastínění možného kariérního vývoje.

Tak už víš, kde je tlačítko „Odpovědět“? Čekáme na tvou zprávu a životopis!