Sales assistant

IDEA StatiCa s.r.o.
Jihomoravské Inovační Centrum, Brno, 616 00 Česká republika
half-time
23. 7. 2020

Popis pozice

CO BUDOU VAŠE ZODPOVĚDNOSTI?

  • Zpracování objednávek z celosvětové obchodní sítě IDEA StatiCa – produkt, servisní kontrakt, licence , příp. faktury (vše v CRM systému Salesforce)
  • Obchodní, marketingová a administrativní podpora zahraničních distributorů a prodejců v CZ/SVK
  • Řešení základních licenčních problémů přímo s uživateli IDEA StatiCa (aktivace, reaktivace atd.)

KAM VE FIRMĚ ZAPADNETE?

  • Sales Assistant se zodpovídá Office managerovi

Požadujeme

JAK MÁ VHODNÝ KANDIDÁT/KA VYPADAT?

  • VŠ ekonomické vzdělání (i student min. třetího ročníku)
  • Vynikající písemný a ústní projev v ČJ a ANG
  • Analytické myšlení, týmový duch
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

PROČ U NÁS PRACOVAT?

  • Nadšený tým technologicky pokročilé firmy
  • Budete součástí mezinárodní expanze české firmy
  • Hodinová sazba 180 CZK
  • Cca 80 hodin měsíčně / poloviční úvazek
  • Kombinace práce z domu („home-office“)
  • Pracovní notebook a telefon
  • Práce v pokročilém systému Salesforce

Pokud vás pozice zaujala, rádi o tom uslyšíme na jobs@ideastatica.com.