Sales Backoffice support

TDK Electronics s.r.o.
Praha
Plný úvazek
7. 11. 2022

O nás

TDK Corporation je světový leader v oblasti elektronických řešeních pro “smart societies”. Pro naši kancelář v Praze hledáme nového parťáka / parťačku, který/á má chuť ukázat svůj potenciál a zapojit se do našeho týmu na pozici Sales Backoffice support.

Jako člen prodejního týmu pasivních elektronických součástek firmy TDK budeš v kontaktu s pracovníky výrobních závodů po celém světě, především však s kolegy a kolegyněmi z Budapešti, Vídně a Mnichova.

Popis pozice:

  • Příprava cenových nabídek,
  • kontakt se zákazníky a reakce na jejich dotazy,
  • interní komunikace s různými odděleními jako product marketing, logistika, contract management
  • práce s interními databázemi a s podnikovým systémem SAP.

Požadujeme:

  • Domluvit se dobře anglicky (i v oblasti obchodu),
  • ukončené vzdělání technického nebo ekonomického směru minimálně na úrovni Bc.,
  • vynikající komunikační schopnosti,
  • umět si dobře zorganizovat svou práci,
  • schopnost dodržovat stanovené termíny,
  • znalost práce s počítačem, zejména Microsoft Office 365 (Excel, Word, Teams, Outlook),
  • znalost SAPu je výhodou.

Nabízíme:

  • Nástupní plat 40 – 50 000 Kč s možností navýšení po zapracování,
  • dovolenou 5 týdnů,
  • zkušený tým kolegů a kolegyň, kteří Ti mohou rychle se adaptovat na nové pozici,
  • možnost uplatnit svůj potenciál v mezinárodní společnosti s vyhlídkou dalšího růstu.

Zaujala vás nabídka?

Své životopisy můžete zasílat emailem na adresu barbora.hlavata@tdk.com, tel.: 583 360 315.

Inzerující zaměstnavatel je zpracovatelem osobních údajů uchazeče dle svých zásad zpracování osobních údajů. Kariérní centrum VUT nikterak nezpracovává osobní údaje uchazečů