Servisní technik technologie BPS

agriKomp Bohemia s.r.o.
Ostopovická 756/10, Střelice
Práce na plný úvazek
8. 2. 2021

Popis pozice

Do našeho týmu servisních techniků hledáme nového kolegu!

  • servisní práce na bioplynových stanicích (opravy, údržba komponentů – dávkovače biomasy, jímače bioplynu, míchadla ve fermentorech)
  • praxe ani dosavadní vzdělání není podmínkou, každý z nás se učil
  • vyučení v oboru strojař, zámečník či instalatér výhodou a nikoliv podmínkou
  • podmínkou je pouze snaha naučit se nové věci a pracovat
  • řidičský průkaz výhodou, nikoliv podmínkou
  • nutné akceptovat několikadenní výjezdy, případně víkendové služby

Požadujeme

  • zájem o nové technologie
  • chuť učit se a vzdělávat

Nabízíme

  • stravenky, 5 týdnů dovolené, mobilní telefon,
  • možnost využít sick day
  • práce v mladém kolektivu po celé České republice
  • většinu našich zákazníků tvoří zemědělci (práce mimo velká města)
  • měsíční mzda od 30 000 do 55 000 Kč hrubého
  • 13. plat samozřejmostí
  • nastoupit můžete klidně hned
  • fungujeme na základě lidského přístupu a domluvy
  • možnost práce v zahraničí

Nástup možný dle dohody.
V případe zájmu zašlete CV na kontakt níže.

Alena Ševčíková
a.sevcikova@agrikomp.cz
+420 731 699 078