SKLADNÍK/CE

ThermoFisher Scientific
Brno - Slatina, Vlastimila Pecha
FULL – TIME
před 3 dny

When you’re part of Thermo Fisher Scientific, you’ll do challenging work, and be part of a team that values performance, quality and innovation. As part of a successful, growing global organization you will be encouraged to perform at your best.
With revenues of more than $20 billion and the largest investment in R&D in the industry, we give our people the resources and opportunities to make significant contributions to the world.

Popis pozice

  • Příjem, výdej a zaskladnění materiálu
  • Čištění a transport materiálu do čistých prostor
  • Balení výrobků a materiálu
  • Precizní dodržování systému logistiky; přesnou, dokladovanou a včasnou komunikaci
  • Znalost a dodržování platných dokumentů systému jakosti
  • Dodržování bezpečnosti práce, požární ochrany a hygieny práce v útvaru
  • Dodržování pořádku, čistoty a údržba prostorů v útvaru
  • Mapování a návrh zlepšení v oblasti příjmů,vedoucí k efektivnímu provádění
  • Dodržování platných dokumentů IMS, EMS a řídící dokumentace

Požadujeme

  • Minimální požadované vzdělání SOU
  • Jednací a komunikační schopnosti
  • Znalost práce v MS Office
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Dobré etické a morální hodnoty uchazeče, trestní bezúhonnost, zájem o práci
  • Schopnost operativního rozhodování pod časovým tlakem
  • Časovou flexibilitu

Výhodou je:

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe v ovládání vysokozdvižného vozíku
  • Praxe ve skladu alespoň 1 rok

Nabízíme

•  Nabízíme Ti smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní hi-tech společnosti.
•  Podpoříme Tě ve Tvém rozvoji a vzdělávání, včetně jazykových kurzů.
•  Využij flexibilní pracovní dobu pro lepší rovnováhu s osobním životem.
•  Získáš zaměstnanecké výhody, jako např. výhodný mobilní tarif pro Tebe i rodinné příslušníky, Multisport karta, apod.
•  Přispějeme Ti na penzijní připojištění a nabídneme výhodný pojistný plán.
•  Budeš v příjemném a moderním pracovním prostředí.
A to není vše…

kontakt: Maria Kmetyova

maria.kmetyova@thermofisher.com