SOFTWARE ENGINEER C# .NET

ThermoFisher Scientific
CTP Brno - Slatina
Full-time
6. 3. 2019

When you’re part of Thermo Fisher Scientific, you’ll do challenging work, and be part of a team that values performance, quality and innovation. As part of a successful, growing global organization you will be encouraged to perform at your best. With revenues of more than $20 billion and the largest investment in R&D in the industry, we give our people the resources and opportunities to make significant contributions to the world.

Popis pozice

  • Zdokonalování a specifikací softwaru v souladu s požadavky na výkon systému a s požadavky ze strany zákazníků.
  • Intenzivní spolupráci s produktovým manažerem a dalšími výzkumníky v oblasti softwaru.
  • Designovému vývoji aplikací při plném pochopení funkce, účelu a užití finálového produktu.
  • Práci na projektech v souladu s architektonickými pokyny pro opětovné užití komponent, a to ve spolupráci s vývojáři a aplikačními inženýry.
  • Zdokonalování architektonického softwarového plánu aplikací pomocí aplikačních plánů a vizualizací.
  • Integraci a použití nových praktických postupů s ohledem na omezené designové informace a nastavené plány dodávek.
  • Odstraňování a ladění softwarových programů při simulaci a na mikroskopických systémech.
  • Provádění oprav chyb na existujících systémech prostřednictvím implementace softwaru, vytváření zkušebních metod a provádění testů.
  • Mentoringu a koučování méně zkušených softwarových inženýrů v týmu.

Požadujeme

Jak se k nám dostanete?

  • Máte titul Bc. anebo Mgr. v Informatice a počítačových vědách, anebo v souvisejících technických oborech.
  • Máte profesní zkušenosti v objektově-orientovaném vývoji.
  • Máte nárok na cestovní průkaz a jste a můžete cestovat.

Jaký je elementární požadavek na znalosti?

  • Objektově orientovaný design anebo State Modeling
  • C# .NET
  • Visual Studio, Windows 7-10

S čím budete dále pracovat?

  • Windows Presentation Foundation (WPF), C++
  • Image processing algorithms
  • User Interface Design (UI)

Nabízíme

Čím Vás budeme motivovat?

  • Možností stát se součástí úspěšné globální Hi-Tech společnosti.
  • Příležitostí k rozvoji svých osobnostních rysů a schopností a stejně tak i profesionálního přístupu.
  • Podporou ve vývoji a odbornými školeními.
  • Flexibilitou v plánování pracovní doby.

At Thermo Fisher Scientific, each one of our 70,000 extraordinary minds has a unique story to tell. Join us and contribute to
our singular mission-enabling our customers to make the world healthier, cleaner and safer.

Kontakt
Martin Sommer
Vlastimila Pecha , Brno 627 00
+420 730 192 092

Pro více informací klikni zde.