Specialista/ka e-commerce – junior

DEICHMANN OBUV s.r.o.
Brno
Práce na plný úvazek
13. 9. 2022

O nás

Největší prodejce obuvi v Evropě – společnost Deichmann hledá do svého týmu posilu na pozici specialisty/ky e-commerce. Nevadí, že ještě nemáš praktické zkušenosti – zaškolení Ti ušijeme přímo na míru. Důležitá je Tvoje chuť se učit a posouvat dál.

Popis pozice:

  • Prezentace produktů a jejich správa na CZ a SK e-shopu
  • Copywriting – tvorba, úprava a překlady textů a doplňování popisných SEO textů u zboží a kategorií
  • Příprava grafických podkladů (zejména pro online kampaně a obsah webových stránek)
  • Komunikace se zákaznickým centrem, správa faktur
  • Příprava kampaňových newsletterů (grafika, rozesílka)
  • Úzká spolupráce se zbytkem online teamu a ostatními odděleními

Požadujeme:

  • Vidíš se v oblasti e-commerce, i když možná ještě nemáš moc zkušeností – zaškolení sestavíme na míru Tvým potřebám a znalostem.
  • Umíš pracovat v grafickém programu (Adobe Photoshop).
  • Český nebo slovenský jazyk máš v malíčku a najít po Tobě v textu chybu je opravdu těžké.
  • Umíš vystihnout a prodat největší přednosti jednotlivých produktů.
  • Komunikace v angličtině Tě nezaskočí.
  • Jsi zodpovědný a pozitivní.
  • Jsi ochotný/á sdílet své nápady v týmu a dokážeš převzít odpovědnost i za vlastní projekt.
  • Rád/a se učíš nové věci, hledáš nové příležitosti a máš tah na branku.
  • Jsi nadšenec do práce, kterému nevadí občas zkontrolovat probíhající akci i o víkendu.

Nabízíme:

  • práce pro stabilní společnost s více než stoletou tradicí a dominantním postavením ve svém odvětví
  • 13 platů a 5 týdnů dovolené
  • příležitostná možnost cestovat a komunikovat s kolegy z ostatních zemí
  • 2x ročně pracovní obuv zdarma, zaměstnanecká sleva na produkty, dárkové poukazy
  • firemní akce (vánoční večírek, teambuilding,..)
  • vstupní a návazná školení (online vzdělávání přes platformu SEDUO)
  • možnost se v práci realizovat a kariérně růst
  • příjemné pracovní prostředí v příjemném kolektivu s rodinnou atmosférou
  • možnost Home-office
  • místo výkonu práce Brno

Zaujala vás nabídka?

Pokud si myslíš, že jsi právě ty tím pravým člověkem pro nás, pošli nám svůj životopis spolu s pár řádky, kde nám povíš, proč by tě lákalo pracovat právě u nás, přes tlačítko PŘIHLAS SE NYNÍ.

Inzerující zaměstnavatel je zpracovatelem osobních údajů uchazeče dle svých zásad zpracování osobních údajů. Kariérní centrum VUT nikterak nezpracovává osobní údaje uchazečů