Specialista požární bezpečnosti staveb

Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT
Buštěhrad
Práce na plný úvazek/ 0,6 úvazku
před týdnem

O nás

Jsme Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT se sídlem v Buštěhradu u Kladna. Propojujeme vědu s komerční sférou a přinášíme na trh nová řešení, která svým uživatelům pomáhají být v technologii o krok napřed. Naší vášní jsou budovy, města, energie, životní prostředí, inovace a udržitelnost. Zaměřujeme se na aplikovaný výzkum a vývoj v rámci grantových projektů a smluvních zakázek pro firmy.

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/á se bude zabývat velkorozměrovými požárními zkouškami v interiéru i exteriéru, chováním konstrukcí a výrobků za požáru, účinnostmi hasicích systémů, matematickými modely, možnostmi bezpečné evakuace osob z budov i dopravních prostředků, ověřováním, zkoumáním a vyhodnocováním. Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy anebo studenty doktorského studijního programu.

Popis pozice:

  • Spolupráce na výzkumných projektech v oblasti požární bezpečnosti staveb
  • Spolupráce na přípravě, organizaci a vyhodnocování požárních zkoušek
  • Laboratorní činnost
  • Sledování trendů a identifikace potřeb koncových uživatelů pro použití nejnovějších poznatků vědy v oboru
  • Spolupráce na publikační činnosti pod vedením vedoucího výzkumného týmu
  • Rešeršní práce, vyhledávání publikací, patentů
  • Příprava grantů

Požadujeme:

  • VŠ technického zaměření
  • Znalosti uchazeče v oblasti požární bezpečnosti staveb
  • Schopnosti analyzovat výsledky měření a počítačových simulací
  • Schopnost porozumět odbornému textu v anglickém jazyce
  • Základní znalost IT (MS Office)

Výhodou je:

  • Praxe s prací v laboratoři
  • Znalosti v oblasti požární bezpečnosti staveb
  • Zkušenosti s psaním odborných publikací
  • Zkušenosti s počítačovým modelováním (např. CFD)
  • Samostatnost při provádění experimentů v provozních i laboratorních podmínkách
  • Manuální zručnost
  • Povědomí o grantech
  • Řidičské oprávnění B

Nabízíme:

  • HPP na celý nebo částečný pracovní úvazek (min. 0,6)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost občasné práce z domova
  • Zajímavé a inovativní prostředí na pomezí akademie a firemního prostředí
  • Zajímavou a rozmanitou práci v přátelském kolektivu
  • Uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností
  • Možnost realizace vlastních nápadů a osobního rozvoje
  • Firemní a týmové sportovní a kulturní akce
  • Příspěvek na stravování, jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Služební notebook
  • 30 dnů dovolené
  • Kids and dogs friendly office
  • Káva, čaj, cukr, mléko na pracovišti zdarma
  • Systém pro sdílení dopravy autem z Prahy, zejména z okolí Dejvic a metra A
  • Firemní svozy z Buštěhradu k UCEEB a zpět
  • Celodenní služby recepce
  • Nástup ihned nebo dle dohody

Zaujala vás nabídka?

Své životopisy můžete zasílat emailem na adresu hr@uceeb.cz.

Do předmětu zprávy uveďte: „Specialista požární bezpečnosti staveb“.

Uchazeče budeme kontaktovat průběžně.

Uzávěrka přihlášek je 16.12.2022

Inzerující zaměstnavatel je zpracovatelem osobních údajů uchazeče dle svých zásad zpracování osobních údajů. Kariérní centrum VUT nikterak nezpracovává osobní údaje uchazečů