Specialista pro vizualizaci dat (brigáda)

IFE-CR, a.s.
Modřice
brigáda
1. 2. 2021

Popis pozice

Chceš získat praxi, rozvíjet se ve svém oboru a přivydělat si při studiu? Práce s daty Ti není cizí? Zajímalo by Tě, jak to “chodí” v mezinárodní strojírenské společnosti? Pak hledáme právě tebe!

Co dělá náš Specialista pro vizualizaci dat :

  • Analýzu a interpretaci dat za použití metod statistiky za účelem tvorby reportů a vizualizací v sw Qlik Sense.
  • Tvorbu vhodných „systémů“ automatického sběru dat z příslušných zdrojů (SAP, SQL a MS Excel tabulek atd.).
  • Tvorbu vizualizací příslušných dat v sw Qlik Sense.
  • Snaží se postupně zlepšovat a optimalizovat aplikace (vizualizace) a reporty a hledá nové způsobů vizualizace dat.
  • Pracuje napříč firmou a občasně komunikuje s mateřským závodem KB.

Požadujeme

  • Analytické schopnosti se sběrem, úpravou a analyzováním velkého množství dat se smyslem pro detail a přesnost.
  • Výbornou znalost MS Excel (VBA & Makra).
  • Znalost práce s SQL databází podmínkou, MS Access výhodou.
  • Výhodou znalost struktury SAP dat.
  • Znalost Qlik Sense výhodou.
  • Schopnost komunikace v Angličtině (min. B1 – mluvená a psaná).
  • Schopnost samostatné práce.

Nabízíme

  • Dostaneš férové ohodnocení.
  • Na pozici Tě zaškolí ochotní kolegové.
  • S pracovní dobou se Ti pokusíme vyjít co nejvíce vstříc.
  • Odhalíš, jak se vyrábí dveře do šalin, metra a rychlovlaků.
  • Pracovat budeš na zajímavých projektech.
  • Hlad zaženeš v naší kantýně.
  • Z centra Brna Tě dovezeme naším autobusem. Nemusíš si proto dokupovat další zóny na „šalinkartě“.

V případe zájmu nám pošli svůj životopis prostřednictvím kontaktu uvedeného níže.

Kontakt:
Sabina Halasová
HR Business Partner / HR
+420 730 850 922
sabina.halasova@knorr-bremse.com