Správce IT služeb – systémový administrátor/ka

Fakulta chemická VUT v Brně
Brno
Full-time
6. 6. 2019

Popis pozice

Vykonávat samostatně správu IT služeb zaměstnavatele v areálu Purkyňova 118. Správa IT služeb zahrnuje návrh, implementaci a provoz IT služeb a jejich komponent poskytovaných v rámci areálu. Zejména se jedná o tyto činnosti:

  • správu serverů a autentizační infrastruktury
  • správa datové infrastruktury
  • správu koncových zařízení – počítačů, přenosných zařízení, tiskových zařízení
  • správa softwarových aplikací provozovaných na infrastruktuře fakulty
  • technická a uživatelská podpora všech skupin lokálních zákazníků – zaměstnanci, studenti a externí spolupracovníci
  • výběr, pořízení a implementace IT komponent
  • navrhovat zlepšování výkonosti a hospodárnosti IT služeb
  • součinnost a spolupráce s ostatními součástmi VUT, zejména s CVIS
  • udržovat aktuální dokumentaci IT služeb

Plnění úkolů delegovaných od nadřízeného pracovníka.

Vzdělávat se a zvyšovat tak své profesní kompetence.

  • správa IT služeb na serverech Microsoft Windows – Active Directory, souborový systém, sdílené aplikace …
  • správa síťové infrastruktury LAN
  • správa koncových PC na platformě Windows
  • podpora koncových uživatelů
  • správa tiskových služeb
  • nákup výpočetní techniky

Požadujeme

  • SŠ technického směru
  • znalost Microsoft Windows (stanice, servery)
  • zkušenosti se správou IT služeb vítány
  • Samostatnost, technická zdatnost, schopnost zhodnotit situaci a navrhovat řešení, aktivní přístup k řešení operativních požadavků, zodpovědnost, schopnost rozvíjet své znalosti.

Nabízíme

  • platové podmínky dle délky praxe a vnitřního mzdového řádu
  • plný pracovní úvazek
  • široké možnosti vzdělávání a osobního růstu
  • neformální pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, 30 dní dovolené, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění, VUT mobilní tarif).

Nástup od 1. 7. 2019 případně podle dohody.

Bližší informace podá vedoucí Oddělení informačních služeb Ing. Jan Brada, tel. č. 541 149 333.

Písemné přihlášky do přijímacího řízení, doplněné profesním životopisem s uvedením délky praxe a kopiemi dokladů o vzdělání, přijímá ekonomicko-správní oddělení Fakulty chemické VUT v Brně, Purkyňova 464/118, 612 00 Brno, případně e-mailem horackova@fch.vut.cz, nejpozději do 12. 6. 2019.