Správce serverů – junior

Fakulta podnikatelská VUT v Brně
Brno, Kolejní 4
Práce na plný úvazek
31. 5. 2021

Děkan Fakulty podnikatelské Vysokého učení technického v Brně vypisuje přijímací řízení pro Fakultu podnikatelskou na obsazení pracovní pozice Správce serverů – junior.

Popis pozice

  • správa, údržba, aktualizace a zajištění bezpečnosti všech Windows a Linux serverů
  • řešení bezpečnostní politiky, další rozvoj infrastruktury
  • součinnost a spolupráce s ostatními součástmi VUT, zejména s CVIS
  • nejedná se o koncovou podporu uživatelů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti s administrací Windows Serverů
  • základní znalost a zkušenosti s Active Directory a GPO politik
  • Hyper-V – správa virtualizační platformy + Cluster
  • znalost provozu a konfigurace MS SQL
  • znalost skriptování v PowerShell
  • chuť učit se něčemu novému
  • základní znalost AJ (čtení dokumentace, návodů apod.)
  • schopnost pracovat nezávisle i v týmu
  • znalost Linux serverů výhodou (Linux, Apache, PHP, MySQL)

Nabízíme

  • platové podmínky dle vnitřního mzdového řádu
  • plný pracovní úvazek
  • široké možnosti vzdělávání a osobního růstu
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, 30 dní dovolené, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění, VUT mobilní tarif)
  • práci s moderními technologiemi

Nástup od 1. 7. 2021 případně podle dohody.

Kontakt

Přihlášky nebo žádosti o bližší informace zašlete na pavel.weirich@vutbr.cz (Ing. Pavel Weirich).

K přihlášce přiložte:

  • profesní životopis s přehledem dosavadní praxe,
  • kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • motivační dopis.