Správce/správkyně IT služeb – systémový administrátor/ka

Fakulta Chemická, VUT v Brně
Brno
Práce na plný úvazek
26. 4. 2021

Popis pozice

Děkan Fakulty chemické Vysokého učení technického v Brně vypisuje přijímací řízení pro Fakultu chemickou na obsazení místa Správce/správkyně IT služeb – systémový administrátor/ka.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • správa IT služeb na serverech Microsoft Windows – Active Directory, souborový systém, sdílené aplikace…
  • správa síťové infrastruktury LAN
  • správa koncových PC na platformě Windows
  • podpora koncových uživatelů
  • správa tiskových služeb
  • nákup výpočetní techniky

PODROBNĚJŠÍ POPIS PRÁCE:
Vykonávat samostatně správu IT služeb v areálu Purkyňova 118 zaměstnavatele. Správa IT služeb zahrnuje návrh, implementaci a provoz IT služeb a jejich komponent poskytovaných v rámci areálu.
Zejména se jedná o tyto činnosti:

  • správa serverů a autentizační infrastruktury
  • správa datové infrastruktury
  • správa koncových zařízení – počítačů, přenosných zařízení, tiskových zařízení
  • správa softwarových aplikací provozovaných na infrastruktuře fakulty
  • technická a uživatelská podpora všech skupin lokálních zákazníků – zaměstnanci, studenti a externí spolupracovníci
  • výběr, pořízení a implementace IT komponent
  • navrhování zlepšování výkonosti a hospodárnosti IT služeb
  • součinnost a spolupráce s ostatními součástmi VUT, zejména s CVIS
  • udržování aktuální dokumentace IT služeb.

KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:

  • SŠ technického směru,
  • znalost Microsoft Windows (stanice, servery)
  • zkušenosti se správou IT služeb vítány
  • samostatnost, zodpovědnost,
  • technická zdatnost, schopnost zhodnotit situaci a navrhovat řešení,
  • aktivní přístup k řešení operativních požadavků
  • schopnost rozvíjet své znalosti.

NABÍZÍME:

  • platové podmínky dle vnitřního mzdového řádu
  • plný pracovní úvazek
  • široké možnosti vzdělávání a osobního růstu
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, 30 dní dovolené, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění, VUT mobilní tarif)

Nástup od 1. 6. 2021 případně podle dohody.

K přihlášce přiložte:

  • profesní životopis s přehledem dosavadní praxe
  • kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • motivační dopis

Bližší informace podá vedoucí Ing. Jan Brada na tel. č. 541 149 333 nebo mobil 728 349 662.
Přihlášky přijímá Ekonomicko-správní oddělení FCH VUT v Brně, Purkyňova 464/118, 612 00 Brno, nebo e-mail: zapletalova@fch.vut.cz do 29. 04. 2021.