Stavbyvedoucí

RONELI Stavby SE
Havlíčkův Brod
Práce na plný úvazek
5. 6. 2022

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici stavbyvedoucí na posílení našeho
výrobního oddělení. Místem pracoviště budou stavební zakázky.

O nás

Náplň práce

  • řízení a realizace stavebních projektů
  • zodpovědnost za kvalitu prací
  • plnění v souladu se schváleným harmonogramem
  • komunikace se subdodavateli, investorem

Požadavky:

  • vzdělání stavebního nebo technického směru
  • praxe minimálně 2 roky výhodou (není podmínkou)
  • znalost AJ výhodou
  • komunikativnost, samostatnost, časovou flexibilitu, loajalitu
  • aktivní znalost práce na PC

Benefity:

  • Osobní automobil s možností užívání i pro osobní účely
  • Příspěvek na cestu do zaměstnání
  • Možnost vzdělávání v rámci vzdělávacího programu společnosti
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Benefity dle zaměstnaneckého programu skupiny RONELI

Nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zajímavé odměny v závislosti na dosažených výsledcích
  • pracovní poměr na dobu neurčitou

Termín nástupu ihned.
Možnost pracovat na IČO.

Kontakt

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, těšíme se na Vaši odpověď.

S Vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 o ochraně osobních údajů.

Naděžda Peřinová, tel.: 777 676 020, nadezda.perinova@roneli.cz