Stavbyvedoucí

BESU Profistav s.r.o.
Brno
Práce na plný úvazek
8. 2. 2021

Popis pozice

Vzhledem k narůstajícímu počtu stavebních projektů a neustálému vývoji firmy, jsme se rozhodli přijmout kolegu, který by skvěle doplnil náš fungující tým. Hledáme sebejistého a ambiciózního kandidáta, který disponuje nejen zkušenostmi v oboru, ale také pokorou a zodpovědností vůči své práci. Naše firma dokáže ocenit a podpořit každého, kdo je vůči ní loajální a táhne s celým týmem za jeden provaz.

Co bude hlavní náplní vaší práce?

  • samostatné kompletní řízení staveb středního rozsahu
  • organizace veškerých úkonů týkajících se staveb
  • komunikace s dodavateli, investorem a technickým dozorem
  • ekonomický dohled jednotlivých zakázek
  • zodpovědnost za plnění termínů, dodržování BOZP a PO na stavbách
  • každodenní spolupráce s oddělením přípravy staveb a administrativní podporou
  • podíl na rozvoji a reprezentaci společnosti

Požadujeme

  • buď středoškolské vzdělání s 5-ti letou praxí v oboru pozemního stavitelství
  • nebo VŠ vzdělání minimálně a 2 roky praxe nebo studenty se stavebním zaměřením
  • autorizace ČKAIT výhodou, nikoliv nutností
  • základní znalost stavebních systémů (RTS, Build power, AutoCad)
  • práce na PC (MS office, MS Excel)
  • aktivní řidič skupiny B
  • odbornost, komunikativnost, spolehlivost, časová flexibilita a týmovost

Nabízíme

  • stabilní zázemí rozvíjející se společnosti s přátelskou atmosférou
  • motivační platové ohodnocení
  • procentuální podíl ze zisku realizovaných staveb
  • roční prémie vycházející z ekonomického výsledku celé společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • podpora přípravy výroby a administrativního úseku
  • osobní automobil i pro soukromé používání
  • firemní notebook a mobilní telefon
  • firemní akce, večírky a teambuildingy

Nástup možný od březen / duben 2021.
Strukturovaný životopis zasílejte na info@besu.cz.